Lasteaiast

Järve Eralasteaed alustas tegevust 2015. aasta jaanuarikuus ühe liitrühmaga. Sama aasta detsembris avasime lisaks veel teise rühma, mis sai nimeks Millimallikad ning esimese rühma nimeks sai Kiilikesed. 2017. aasta septembris avati ka kolmas rühm nimega Viidikad. 2018. aasta septembris lisandus ka neljas rühm, mis sai nimeks Teokesed. 2021. aastal septembris muutsid Viidikad oma nime Kalakesteks ja Millimallikate asemel avati lasteaias tasandusrühm nimega Konnakesed.

Meie lasteaed on kolmas Elva linna suuremate, Õnneseene ja Murumuna, lasteaedade austuväärses ja hoolivas peres. Hetkel on lasteaia nimekirjas 64 last.

Lasteaial on suur õueala, mets ja järv lähedal, mis võimaldavad edukalt läbi viia laste loodus- ja töökasvatust ning mitmekülgseid arendavaid tegevusi looduses.

Arendava ja toetava õpikeskkonna loomisel saab kasutada erinevaid metoodikaid ja kaasaegseid õppevahendeid ning rakendada õuesõppe metoodikat.

Rühmad töötavad põhimõttel, et õppetöösse on kaasatud kõik rühma meeskonnaliikmed ja lapsevanemad ning tehakse koostööd logopeedidega. Samuti saame kasutada SA Elva Laste – ja Perekeskuse juures toimiva rehabilitatsioonimeeskonna teenuseid.
 
 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.