Lasteaiast

Järve Eralasteaed alustas tegevust 2015.aasta jaanuarikuus ühe liitrühmaga. Sama aasta detsembris avasime lisaks veel teise rühma, mis sai nimeks Millimallikad ning esimese rühma nimeks sai Kiilikesed. 2017 aasta septembris avati ka kolmas rühm nimega Viidikad. 2018 aasta septembris lisandus ka neljas rühm, mis sai nimeks Teokesed.

Meie lasteaed on kolmas Elva linna suuremate, Õnneseene ja Murumuna, lasteaedade austuväärses ja hoolivas peres. Hetkel on lasteaia nimekirjas 68 last.

Lasteaial on suur õueala, mets ja järv lähedal, mis võimaldavad edukalt läbi viia laste loodus-ja töökasvatust ning mitmekülgseid arendavaid tegevusi looduses.

Arendava ja toetava õpikeskkonna loomisel saab kasutada erinevaid metoodikaid ja kaasaegseid õppevahendeid ning rakendada õuesõppe metoodikat.

Rühmad töötavad põhimõttel, et õppetöösse on kaasatud kõik rühma meeskonnaliikmed ja lapsevanemad ning tehakse koostööd logopeedi ja eripedagoogiga. Samuti saame kasutada SA Elva Laste – ja Perekeskuse juures toimiva rehabilitatsioonimeeskonna teenuseid.
Järve lasteaia toitlustamine toimub meie oma köögi kaudu. Köögist valmistatakse päevas kolm toidukorda ning menüüd on kooskõlastatud Tervise Arengu Instituudiga.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.