Lasteaiast

Järve Eralasteaed alustas tegevust 2015. aasta jaanuarikuus ühe liitrühmaga Sa Elva Laste- ja Perekeskuse juures. Sama aasta detsembris avasime lisaks veel teise rühma, mis sai nimeks Millimallikad ning esimese rühma nimeks sai Kiilikesed. 2017. aasta septembris avati ka kolmas rühm nimega Viidikad. 2018. aasta septembris lisandus ka neljas rühm, mis sai nimeks Teokesed. 2021. aastal septembris muutsid Viidikad oma nime Kalakesteks ja Millimallikate asemel avati lasteaias tasandusrühm nimega Konnakesed. 2023. aasta septembrist lisandus meie perre pesamuna, viies rühm, Pardikesed. 

Meie lasteaed oli kuni juunini 2023 kolmas Elva linna suuremate, Õnneseene ja Murumuna, lasteaedade austuväärses ja hoolivas peres. Alates 1. juunist 2023 kuulub Järve lasteaed Õnneseene lasteaia koosseisu ning ametlik nimetus on Elva Lasteaed Õnneseen Järve majad. Hetkel on Järve majade nimekirjas 67 last.

Alates 2024nda 1. jaanuarist kuuluvad Järve majad Elva Linna Lasteaia koosseisu. 

Lasteaial on suur õueala, mets ja järv lähedal, mis võimaldavad edukalt läbi viia laste loodus- ja töökasvatust ning mitmekülgseid arendavaid tegevusi looduses.

Arendava ja toetava õpikeskkonna loomisel saab kasutada erinevaid metoodikaid ja kaasaegseid õppevahendeid ning rakendada õuesõppe metoodikat.

Rühmad töötavad põhimõttel, et õppetöösse on kaasatud kõik rühma meeskonnaliikmed ja lapsevanemad ning tehakse koostööd logopeedidega.
 
 

Haldusjärelevalve
Haldusjärelevalvet, õppeasutuste ja pidajate nõustamist koolide ja nende pidajate tegevuse õiguspärasuse üle teostab Haridus- ja Teadusministeerium eesmärgiga tagada põhi- ja üldkeskhariduse kättesaadavus ja neile võrdsetel alustel juurdepääsetavus, õppe ja kasvatuse korraldamine ning selle kvaliteet ja tulemuslikkus (põhikooli- ja gümnaasiumiseaduse § 84).
Õppeasutuste ja nende pidajate nõustamist korraldab ning järelevalvet viib läbi Haridus- ja Teadusministeerium hm@hm.ee

1 thought on “Lasteaiast”

 • Tere.
  Hästi armas ja turvaline lasteaed.
  Hämmingut tekitab töötajate
  voolavus.
  Muusikaõpetaja üle ühe aasta
  ei pea vastu.
  Uue õpetaja valikul peaks arvestama
  professionaalsust,kogemust.
  Et inimene ise oskab kenasti laulda ja pilli mängida
  on kindlasti positiivne..Vajalik vastav pedagoogi haridus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga